H ΑΙΓΑΙΟΝ ΠΕΛΑΓΟΣ ΘΑΛΑΣΣΙΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ενημερώνει το επιβατικό κοινό ότι λόγω της 24ωρης απεργίας που κήρυξε η Πανελλήνια Ναυτική Ομοσπονδία (Π.Ν.Ο.) στις 12/01/2018,
το δρομολόγιο
με το Ε/Γ-Ο/Γ ΠΡΕΒΕΛΗΣ την Παρασκευή
12/01/2018 από Πειραιά πρός
Μήλο–Σαντορίνη–Ανάφη–Ηράκλειο-Σητεία-Κάσο-Κάρπαθο-Διαφάνι-Χάλκη-Ρόδο
και η επιστροφή την Κυριακή στις
14/01/2018 αναμένεται να πραγματοποιηθούν
ως ακολούθως :
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
12/01/2018 ΑΝ.23:59 ΠΕΙΡΑΙΑΣ–
ΜΗΛΟΣ (13/01/2018
ΑΦ.04:50
–ΑΝ.05:10) – ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ (ΑΦ.08:50 – ΑΝ.09:40) –
ΑΝΑΦΗ (ΑΦ.11:15 – ΑΝ.11:30) –ΗΡΑΚΛΕΙΟ (ΑΦ.15:40
–ΑΝ.16:40) – ΣΗΤΕΙΑ (ΑΦ.19:40 – ΑΝ.20:05) – ΚΑΣΟΣ
(ΑΦ.22:35 –ΑΝ.23:00) – ΚΑΡΠΑΘΟΣ (14/01/2018
ΑΦ.00:30
– ΑΝ.01:10) – ΔΙΑΦΑΝΙ (ΑΦ.02:10 –ΑΝ.02:25) –
ΧΑΛΚΗ (ΑΦ.04:25 – ΑΝ.04:40) – ΡΟΔΟΣ ΑΦ.06:40.
ΚΥΡΙΑΚΗ
14/01/2018 ΑΝ.09:00 ΡΟΔΟΣ –
ΧΑΛΚΗ (ΑΦ.11:00 – ΑΝ.11:20) – ΔΙΑΦΑΝΙ
(ΑΦ.13:20–ΑΝ.13:35) – ΚΑΡΠΑΘΟΣ (ΑΦ.14:35 –
ΑΝ.15:15) – ΚΑΣΟΣ (ΑΦ.16:45 – ΑΝ.17:10) – ΣΗΤΕΙΑ
(ΑΦ.19:45 – ΑΝ.20:05) – ΗΡΑΚΛΕΙΟ (ΑΦ.23:05 –
15/01/2018
ΑΝ.
00:05) – ΑΝΑΦΗ (ΑΦ.04:05 –ΑΝ.04:20) – ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
(ΑΦ.06:01 – ΑΝ.06:40) – ΜΗΛΟΣ (ΑΦ.10:20 – ΑΝ.10:45)
– ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΑΦ.15:45.